رشته های مهندسی عمران در یک نگاه

 

(دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر)

دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر در رشته مهندسی عمران در دو مقطع کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد در حال ارائه خدمات آموزشی می باشد. مقطع کارشناسی ناپیوسته در این رشته بر اساس برنامه ریزی آموزشی در 5 ترم سپری می گردد.

دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد، در دو گرایش سازه و ژئوتکنیک می توانند از خدمات آموزشی این واحد بهره مند گردند. برنامه ریزی درسی در این دو گرایش امکان سپری کردن دروس تخصصی این مقطع را در دو ترم فراهم می نماید و دانشجویان از ترم سوم قادرند کار پایان نامه خود را آغاز نمایند.

ارائه خدمات آموزشی در مجموعه گروه عمران توسط تیمی متشکل از اساتید داخلی و مدعو صورت می گیرد که موفق به اخذ مدرک دکتری در دانشگاه های برتر کشور شده اند.

دانشجویان این واحد دانشگاهی در کنار برنامه آموزشی از دوره ها و کارگاه های علمی - تخصصی نیز بهره مند خواهند شد که شامل دوره های آموزش نرم افزارهای مهندسی عمران و دوره های تخصصی در زمینه علوم مهندسی سازه و ژئوتکنیک است.

دانشجویان گرامی برای کسب اطلاع از امور مرتبط با گروه خود، در کنار صفحه اختصاصی در سایت دانشگاه، از کانال تلگرامی با آدرس @CivilEngDepartment نیز بهره مند هستند. همچنین برای ارتباط مناسب تر با مدیر گروه عمران (آقای دکتر رامین کتابفروش بدری) شماره تماس 09147313480 در نظر گرفته شده است که از شنبه تا چهارشنبه در اوقات اداری پاسخگوی سوالات دانشجویان این رشته می باشد.

 اتاق فکر گروه عمران در طبقه 4 ساختمان شهید علیمحمدی قرار دارد.

 

رزومه مدیر گروه عمران

 

 

چارت درسی کارشناسی ارشد مهندسی ژئوتکنیک

چارت درسی کارشناسی ارشد مهندسی سازه