درباره دانشگاه

http://www.iauazar.ac.ir/image/AboutUnivercity.jpg

 

دانشگاه آزاد اسلامی آذر شهر از مهر ماه 1383 با پذیرش دانشجو در دو رشته کاردانی خود را در مسیر نام آوران عرصه علم و فرهنگ قرار داد  . با جذب اعضای هیات علمی مجرب و تصویب رشته های جدید تعداد رشته های این دانشگاه هم اکنون به 38 رشته کاردانی و کارشناسی،کارشناسی ارشد افزایش یافته است تمایل به توسعه  بیشتر دانشگاه در رشته های فنی و مهندسی و الخصوص در گرایش های برق ،عمران ، معماری ، کامپیوتر ، مکانیک و ... از اهداف این دانشگاه در آینده می باشد کما اینکه در توسعه بیشتر رشته ها نیز این موضوع با نیم نگاهی به نیاز های منطقه و جامعه مد نظر قرار گرفته است .

قرار گرفتن دانشگاه آزاد اسلامی آذر شهر در منطقه ای با شهرکهای صنعتی توسعه یافته  ، نزدیکی به مراکز صنعتی بزرگ در استان همانند کارخانجات تراکتور سازی و ... و همچنین مجاورت با مرکز استان  تلاش مضاعف و توجه حداکثر را به این دانشگاه طلب می کند.

با فعال بودن گروه های مختلف تحصیلی و کارگاه های مورد نیاز برای دانشجویان محترم شاغل به تحصیل در رشته های این دانشگاه و همچنین فعالیت مستمر اساتید مجرب  و کار کنان این مجموعه امید می رود ضمن ایجاد رضایتمندی و فراهم آوردن محیطی آرامش بخش جهت تحقیق و پژوهش شاهد پیشرفت روز افزون دانشگاه آزاد اسلامی  آذر شهر در جنبه های مختلف علمی و فرهنگی با شیم