تاریخ ثبت 1398/01/22
ساعت ثبت 13:52
تعداد بازدید 49
    لزوم تشکيل کارگروه بيانيه گام دوم انقلاب در شهرستان آذرشهر
منبع خبر : خبرگزاری آنا
متن خبر :

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از آذرشهر، صبح روز دوشنبه، 19 فروردین 1398، به مناسبت میلاد باسعادت سومین اختر تابناک ولایت و امامت امام حسین(ع) و روز پاسدار، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر به همراه اعضای هیئت‌رئیسه و مسئول بسیج کارکنان و استادان این واحد دانشگاهی با فرمانده سپاه شهرستان آذرشهر دیدار و گفتگو کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر در این دیدار با تبریک میلاد باسعادت امام حسین (ع) و گرامیداشت روز پاسدار گفت: سپاه به عنوان یکی از نهادهای نظامی کشور نقش کلیدی و مهمی در حفظ امنیت داخلی و خارجی کشور از ابتدای انقلاب تاکنون داشته و دارد و یقیناً اگر سپاه نبود، ایران بعد از انقلاب اسلامی تاکنون دچار بحران‌های شدید امنیتی و ... می‌شد.

دکتر رضاپور افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر با تشکیل ستاد حمایت از سیل‌زدگان اخیر همگام با مردم سراسر کشور در حال جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای ارسال به مناطق آسیب‌دیده از سیل است.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر با توجه به شعار سال ۹۸ ( رونق تولید) و بیانیه مهم گام دوم انقلاب، اولویت کاری خود  را افزایش فعالیت دانش‌بنیانی نسبت به سال‌های گذشته قرار داده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر، آمادگی این واحد دانشگاهی را برای هرچه بیشترشدن فعالیت‌های مشترک با سپاه ناحیه آذرشهر اعلام و تشکیل کارگروه بیانیه گام دوم انقلاب در شهرستان را با محور آگاه‌سازی عموم مردم پیشنهاد داد.