تاریخ ثبت 1397/10/02
ساعت ثبت 14:58
تعداد بازدید 161
    ارائه 1000 محصول دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه پژوهش و فنآوری
منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی
متن خبر :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسکانیوز، دکتر بیژن رنجبر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه فناوری و پژوهشی امسال دانشگاه آزاد اسلامی در سالن شماره 38 B در فضایی با حدود 3 هزار مترمربع مساحت برگزار می شود، اظهار داشت: شرکت کنندگان از 31 استان کشور و 2 واحد مستقل (علوم و تحقیقات و نجف آباد) هستند. هدف ما نمایش دستاوردهای یک سال اخیر واحدهای استانی در ارائه محصولات پژوهشی و فناوری است.

وی ادامه داد: حدود هزار محصول از تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می شود که نشان دهنده توان و ظرفیت بالای دانشگاه آزاد اسلامی در بحث پژوهش و فناوری است. با هدفی که داریم و کلید زدن طرح پایش به دنبال این هستیم که دانشگاه آزاد اسلامی تبدیل به یک سازمان حل مسئله شود و به عنوان مشاور و اتاق فکر بزرگ برای حل بسیاری از معضلات و مشکلات کشور که دغدغه اصلی دولت ها و مردم است، عمل کند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: این نمایشگاه به صورت نمادین فعالیت دارد، چرا که این هزار محصول کلیه محصولات ما نیست، بلکه تنها برخی محصولات مهم دانشگاه آزاد اسلامی را به نمایش می گذاریم که نشان دهنده توان و ظرفیت بالای دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.

دکتر رنجبر درباره بازار دانشگاه آزاد اسلامی برای محصولات، گفت: خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی می تواند یکی از بازارهای مصرفی بسیاری از محصولات خودمان باشد. از سال گذشته شروع به کار کرده ایم و امسال مؤثرتر در این مسیر حرکت خواهیم کرد.