تاریخ ثبت 1397/07/15
ساعت ثبت 09:57
تعداد بازدید 167
    نمايشگاه آثار تصويری دفاع مقدس و شهدای مدافعان حرم در واحد آذرشهر برگزار شد
منبع خبر : روابط عمومی واحد
متن خبر :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر، این مراسم با حضور دکتر بیضایی برادر شهید مدافع حرم، شهید محمودرضا بیضایی، فرمانده محترم سپاه ناحیه آذرشهر، نماینده محترم نیروی انتظامی شهرستان، مسئول محترم بسیج دانشجویی، عضو محترم شورای شهر آذرشهر، آقای مهندس نیکبخت و ریاست، اعضای هیات رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان واحد برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. در ابتدا، ریاست محترم واحد، آقای دکتر رضاپور، ضمن خوشآمدگویی به مهمانان گرامی، با گرامیداشت تقارن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین با هفته دفاع مقدس، با ذکر فاتحه ای یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند.

سخنران ویژه این مراسم، دکتر بیضایی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و برادر شهید مدافع حرم، شهید محمودرضا بیضایی بود. دکتر بیضایی سخنان خود را با اشاره به سرسپردگی و دست نشاندگی گروه های تروریستی داعش به آمریکا و اسرائیل شروع نموده و بیان کرد: اسرائیل با صراحت اعلام کرد از داعش و گروه های تکفیری و تروریستی حمایت می کند. وی افزود: ٩٩ گروه تروریستی با تفکر داعشی و وهابی بر علیه دولت مرکزی سوریه فعالیت می کنند. دکتر بیضایی در ادامه با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور ترکیه که چرا ایران از اسد و سوریه حمایت می کند، به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کردند که ایشان فرمودند: اسد و مردم سوریه اولین کسانی هستند که مقابل اسرائیل ایستاده اند. در اين مراسم فرمانده محترم سپاه ناحيه آذرشهر نيز با ذکر خاطراتی، ياد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را گرامی داشتند.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نمایشگاهی با موضوع دفاع مقدس در واحد دایر شده بود که شرکت کنندگان در مراسم قبل از اقامه نماز ظهر و عصر از این نمایشگاه بازدید نمودند.